Вибратори за парови

Има многу вибратори за парови кои можете да ги користите заедно со вашиот партнер како дополнителен зачин на вашиот сексуален живот. Во нашата продавница има огромен избор на вибратори кои работат на далечински управувач. Но, освен оние со далечинска контрола располагаме и со вибратори за парови контролирани од мобилна апликација. Совршени за врски на далечина, бидејќи моќете да ги контролирате вибрациите од многу, многу далеку. За дома или можеби во ресторан како загревање за една непослушна вечер. Продаваме популарни брендови како што се B Swish, Fifty Shades of Grey и Satisfyer, а тука ќе најдете голем избор на клиторални вибратори, вибрирачки прстени за пенис и многу, многу повеќе.

Прикажувам 1–48 од 82 резултати

Вибраторите не се само за соло употреба, тие исто така можат да бидат одличен додаток на играта на парови.

Во нашата продавница за играчки за возрасни нудиме широк асортиман на вибратори специјално дизајнирани за употреба на парови. Овие вибратори се дизајнирани да се носат за време на сексуалниот однос, при што едниот крај е внатре во вагината, а другиот се потпира на клиторисот. Тие можат да обезбедат дополнителна стимулација за двајцата партнери и може да доведат до посилни и поинтензивни оргазми за двајцата.

Друга популарна опција е вибраторот со далечински управувач. Овие вибратори може да се контролираат од далечина од партнерот, што овозможува дополнителна возбуда и спонтаност за време на сексуалната активност.

Тие доаѓаат во различни дизајни, некои од нив може да се носат за време на сексуалниот однос, други се дизајнирани за надворешна стимулација. Нудиме и вибратори за носење кои може да се носат околу прстот, овие се одлични за парови кои сакаат да додадат дополнителна стимулација за време на предиграта или односот без прекин.

Паровите може да се обидат да користат и традиционален вибратор за време на сексуалниот однос. Овие вибратори се дизајнирани да обезбедуваат моќни и длабоки вибрации, тие можат да се користат за стимулирање на клиторисот или други ерогени зони за време на сексуалниот однос.

Вибраторите можат да бидат одличен додаток на играта на паровите, тие можат да помогнат да се зголеми интимноста и задоволството за двајцата партнери.

Тие доаѓаат во различни дизајни, големини и стилови, така што паровите можат да ја најдат совршената играчка која одговара на нивните потреби и преференции.

Сите наши вибратори за парови се направени од материјали безбедни за телото и се дизајнирани да обезбедат максимално задоволство и резултати.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Scroll to Top