Perfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контрола

2199 ден

Карактеристики:

 • Боја: Розова, Црна
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Далечинска контрола
 • Водоотпорен
 • Безбеден медицински силиконски материјал
 • 10 начини на вибрации
 • 6 Брзини
 • Подмачкување: Лубриканти на база на вода
 • Големина 95*33 мм
 • Тежина 110г
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање
Perfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контрола

Откријте го врвното задоволство во вашите раце или кај вашиот партнер со нашето Perfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контрола, дизајниран исклучиво за жени кои бараат дискретно, интензивно задоволство. Истражете го тивкиот дизајн и моќните вибрации.

Искусете неспоредливо задоволство
Уживајте во најсовремениот дизајн на нашиот Perfect Egg, стручно изработен за да ги задоволи остроумните потреби на модерните жени. Овој дискретен уред за задоволство комбинира елегантен дизајн, тивко работење и неверојатна разновидност, обезбедувајќи вашите најинтимни моменти да бидат исполнети со вистински чувства.

Компактен и дискретен
Со својата компактна големина и речиси тивки вибрации е совршен за дискретна игра, без разлика дали стее дома или во возбудлива авантура на отворено. Ергономскиот дизајн обезбедува удобно носење, овозможувајќи ви да уживате во секое време и каде било.

Безжична слобода
Нашата напредна технологија за далечинско управување нуди беспрекорна врска, овозможувајќи вам или на вашиот партнер целосна контрола оддалеченост до 30 стапки. Истражувајте нови сфери на возбуда додека ги предавате контролите или држете ги блиску за лично задоволство на самооткривање.

Прилагодливи вибрации
Изберете од 10 режими на вибрации прилагодени да одговараат на секое ваше расположение. Од нежни пулсирања до интензивни бранови, нашиот вибратор се прилагодува на вашите желби, издигнувајќи ја секоја средба до нови височини на екстаза.

Водоотпорен за водни авантури
Добијте задоволство во вода со целосно водоотпорен дизајн кој ве поканува да уживате во парен туш или релаксирачки бањи, проширувајќи ги хоризонтите на задоволство.

Материјали безбедни за телото
Направено од медицински силикон, нашето јајце со далечински управувач е хипоалергично, непорозно и лесно се чисти, обезбедувајќи безбедни и хигиенски сесии секој пат.

Следете ги инструкциите. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Perfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Perfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контролаPerfect Egg- Вибрирачко јајце со Далечинска контрола
Scroll to Top