Magic Motion – Вибро јајце со контрола преку апликација

3599 ден

Карактеристики:

  • Ултра мала антена, надворешен дизајн кој спречува заглавување
  • Мек силикон, моќен волфрам челичен мотор, спирална структура
  • Контрола во секое време, каде било, со апликацијата Magic Motion, уживајте во ова паметно љубовно јајце!
  • Материјал: Силикон/ABS
  • Големина: дијаметар 34х60х190мм
  • Тежина: 39 g
  • Време на полнење: 90 минути
  • Максимална континуирана употреба: 60 ​​минути
  • Режим на вибрации: 10 вградени обрасци + неограничени обрасци со контрола на апликацијата
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Magic Motion – Вибро јајце со контрола преку апликација

Препуштете се на вкусното задоволство со Magic Motion – Magic Sundae!

Моќно Smart Љубовно јајце!

Силниот мотор создава продорен вибрации и е одличен избор за љубителите на силни дразби. Прекрасно дизајнираното вибрирачко јајце има набори кои ќе го олеснат останувањето во вагината и ќе обезбедат дополнителна стимулација за време на вибрациите.

Уредот можете да го контролирате користејќи го копчето на јамката, кое ви овозможува да изберете помеѓу 10 однапред програмирани режими на вибрации, но сите негови можности ќе дојдат до израз доколку ја користите апликацијата Magic Motion. Можете да го предадете на партнер кој може да биде каде било во светот (со интернет конекција), да креирате нови шеми на вибрации, да ги синхронизирате вибрациите со музика или други звуци, па дури и да ги синхронизирате вибрациите со компатибилни мобилни игри.

Апликацијата е компатибилна со оперативни системи iOS 9.0 и понови и Android 4.3 и понови.

Батеријата на полнење обезбедува 2 часа работа за 1,5 часа полнење.

Играчката е отпорна на прскање (сертификат IPX6).

Вибрираното јајце е направено од материјали кои не содржат фталати или други материи штетни за организмот. Се чисти со обична вода и благ сапун.

10+ режими на вибрации (можно е да се создадат нови преку апликацијата)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црвена

Brand

Magic Motion

Magic Motion дизајнира и произведува водечки светски соло и вибратори за парови. Техничкиот тим ја интегрира мобилната и безжичната технологија со дизајнот за сексуална благосостојба за да развие интимни производи кои работат во синхронизација со човечкото тело и најсовремените техники. Magic Motion е компанија со седиште во Шангај посветена на обликувањето на иднината на сексуалното здравје и благосостојба. Тие се посветени на исполнување на ветувањето за задоволство на клиентите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Magic Motion – Вибро јајце со контрола преку апликација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Magic Motion – Вибро јајце со контрола преку апликација
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top