Satisfyer – Sweet Treat масажер

2299 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Супер моќна стимулација
  • Силикон од медицински квалитет
  • 15 интензивни поставки за вибрации
  • Водоотпорно
  • Се полни со USB кабел за полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Спецификации на производот

Тежина: 84 g
Должина: 104 мм
Ширина: 56 мм

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Satisfyer – Sweet Treat масажер

Дозволете ова слатко задоволство од Satisfyer да ве разгали со нежни и стимулативни удари околу вашиот клиторис. Користете го и со партнерот и оставете го да ги стимулира вашите ерогени зони за време на непослушните и сензуални предигри.

Уникатниот спинатор е дизајниран како корнет за сладолед. Одозгора има топка за сладолед што делува како ротирачки летвички што можат да ве навиваат на 12 нивоа. Од нив, 4 обрасци на ротација со по 3 брзини, кои ги контролирате со помош на копчињата +/- на предната страна. Исто така, држете го копчето + 3 секунди за да се вклучи и исклучи.

Уживајте во ротирачките сензации во бањата или каде и да сакате. Се полни преку испорачаниот магнетен USB кабел.

Sweet Treat е направен од исклучително мек силикон кој обезбедува нежно и прекрасно разгалување.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Sweet Treat масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Sweet Treat масажер
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top