Hot Octopuss – Digit Вибратор за прст

3599 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон, компјутер и ABS пластика.
 • Без фталати: Да.
 • Без латекс: Да.
 • Водоотпорно: Да.
 • Должина: 8,7 см.
 • Дијаметар: 2,7 cm.
 • Вибрации: 5 обрасци и 5 нивоа.
 • Напојување: Се полни (вклучен е USB-кабел).
 • Време на користење: 40 мин.
 • ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 120 мин.
 • НИВО НА БУЧАВА: < 40 dB.

Нема на залиха

Сигурно плаќање

Hot Octopuss – Digit Вибратор за прст

Добијте добар секс со прст!

Моќниот вибратор за прст кој додава стимулирачки вибрации на секој допир.

Добредојдовте во вистинската дигитална револуција… Британската компанија за сексуални играчки Hot Octopuss го претстави Digit, својот прв вибратор за прст што може да се носи која ви го става оргазмот на дофат.

Несомнено прекрасен, Digit е најубавата и ергономска секс играчка досега. Овој разновиден вибратор за прсти ќе го подобри начинот на кој мастурбирате и ќе го подигнете сексот и предиграта на нови нивоа. Со својот голем мотор и пет поставки за јачина, Digit ќе ги претвори вашите прсти во суперхерои!

Дизајниран да се чувствува како дел од вас, Digit беспрекорно се криви околу вашите прсти за да стане продолжение на вашето тело. Елегантно извајаните, извонредните облини на Digit ги красат вашите прсти како накит по мерка. суптилен, ненаметлив, но неверојатно моќен, Digit е подготвен да ги надополни вашите соло или партнерски сесии и да се вклопи во животниот стил на луѓето, не само со нивните спални!

DiGit е водоотпорен, па жешките авантури можат да продолжат и во бањата.

Боја

Црна

Brand

Hot Octopuss

Pulse е првиот производ од Hot Octopuss, британска компанија што го менува начинот на кој се перципираат секс играчките. Жешкиот октопод се базира на врвниот дизајн на сексуалните играчки, создавајќи играчки од следната генерација за мажи, жени и парови, кои се дизајнирани да се вклопат во начинот на живот на луѓето, а не само во нивните спални. Производите ги комбинираат науката и иновациите за да ги донесат секс играчките во 21-от век, а нивните производи за мажи - како Pulse - се исто толку убави, кул и пожелни како сè што е моментално достапно за жените.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hot Octopuss – Digit Вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top