Electrastim – Silicone Nоir Explorer ракав за прст

1999 ден

Содржина:

  • 2 x Explorer прсти ракави (55 mm долги x 30 mm широки)
  • Торба за складирање од микрофибер
  • Инструкции
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Electrastim – Silicone Nоir Explorer ракав за прст

Совршено прилагоден за стимулација на клиторисот и други површински игри. Explorer обезбедува мазно и контролирано ниво на сензација што го поттикнува истражувањето на различните ерогени зони. Кога ќе се спојат особено со воведниот електростимулатор KIX, корисниците можат да искусат суптилен тип на електростимулација што ја прикажува посензуалната страна на e-stim.

Изработени од тврд силикон со платина (100% без фталат). Спроводливите чаури може да се носат како пар или да се комбинираат со друга униполарна играчка како што се подлога или прстен за пенис. За најдобро искуство, препорачуваме да користите проводен гел (или висококвалитетен лубрикант на база на вода) на кожата за да обезбедите најдобар можен контакт. Компатибилен со кој било стимулатор ElectraStim, внатрешноста на Explorer е изолирана така што носителот нема да добие никаква стимулација низ прстите за време на играњето.

Придружувајќи се на палетата на додатоци Silicone Noir, ракавите Explorer Fingers се неверојатно едноставна капа/навлака што се носи на два прста за да му ја даде на носителот моќта на електро-стимулација на дофат на раката.

Како и со сите додатоци и уреди за електро-секс, Explorer мора да се користи само под половината.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Electrastim

Палетата на стимулатори и сексуални играчки ElectraStim е дизајнирана имајќи го на ум секој вид на љубовник. Од дилда и стимулатори на простата до лопатки за електро тепање, нашата палета на еротски производи се грижи за љубителите на секс играчки. Откријте нов начин да се задоволите себе си и вашиот партнер со жешка, оргазмична возбуда од секс играчките ElectraStim.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Electrastim – Silicone Nоir Explorer ракав за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Electrastim – Silicone Nоir Explorer ракав за прст
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top