Навлаки за пенис

Изненадете го вашиот партнер со инстантно поголема и поцелосна ерекција. Овде ќе најдете голем избор на ракави или подобро познати како навлаки за пенис во најразлични големини и различни материјали. Сигурни сме дека во нашата продавница имаме навлака која совршена токму за вас.

Ако барате долготраен ефект за поголем пенис, тогаш погледнете ги пумпите за пенис.

Се прикажуваат сите 12 резултати

Навлаките за пенис се популарен избор кај мажите кои сакаат да додадат дополнителна сензација и текстура за време на сексуалната активност.

Во нашата продавница, нудиме широк спектар на навлаки за пенис за да ги задоволиме потребите на секој клиент.

Еден од најпопуларните видови навлаки на пенис се ракавите со текстура. Овие ракави се направени од материјали безбедни за телото, како што се силиконот и TPE, и се во различни текстури, како што се ребрести, набиени и нерамни, за да обезбедат дополнителна стимулација за двата партнера за време на сексуалниот однос. Тие се исто така одлични за соло употреба, можат да го подобрат целокупното искуство и да додадат сензација.

Друга популарна опција се реалните навлаки за пенисот. Овие навлаки се дизајнирани да го имитираат изгледот и чувството на вистински пенис, обезбедувајќи реално и задоволувачко искуство за двата партнера. Овие навлаки се направени од реални материјали како силикон, TPE и доаѓаат во различни големини и форми.

За мажи кои бараат понапредна опција, нудиме и навлаки за пенис кои имаат вградени вибрации. Овие навлаки доаѓаат со вградена мала единица за вибрации и се дизајнирани да обезбедат дополнителна стимулација за двајцата партнери за време на сексуалниот однос. Тие се одлични за мажи кои сакаат да ги подобрат своите перформанси и задоволство, а исто така и за парови кои сакаат да додадат малку повеќе возбуда во своето сексуално искуство.

Навлаките за пенис се одличен додаток на секоја колекција на секс играчки. Лесни се за употреба и можат да се користат сами или со партнер. Тие се исто така одлични за мажи кои сакаат да додадат дополнителна сензација или текстура за време на сексуалната активност, или за оние кои сакаат да ја подобрат големината или обликот на својот пенис.

Сите наши навлаки за пенис се направени од материјали безбедни за телото и се дизајнирани да обезбедат максимални резултати и задоволство.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по боја

Scroll to Top