Вибрирачка навлака за пенис

899 ден

Карактеристики :

  • Функција: Навлака за пенис со вибрации
  • Боја: Црна
  • 2 батерии LR41
  • Материјал: TPR
  • Димензии: 15 cm x 3,5 cm
  • 100% без фталати
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PN-221102 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачка навлака за пенис

Ви ја претставуваме нашата вибрирачка навлака за пенис, револуционерен производ дизајниран да ги однесе вашите интимни искуства до нови височини. Изработена со прецизност и внимание на деталите, оваа навлака нуди огромен број на придобивки прилагодени да го подобрат задоволството и за вас и за вашиот партнер.

Со тежина од само 122 g и достапен во елегантни црни и јасни бои, оваа вибрирачка навлака е дискретна, но моќна. Нејзиниот извор на енергија, батериите 2*LR41, обезбедува долготрајно уживање без прекини. Дизајниран специјално за мажи, може да се пофали со низа функции, вклучувајќи зголемен обем, должина и возбудливи вибрации.

Еве зошто се издвојува нашата вибрирачка навлака за пенис:

Зголемена големина и присуство: Зголемениот дизајн не само што додава визуелна привлечност, туку и обезбедува поисполнето искуство за вашиот партнер, зголемувајќи го задоволството и задоволството.

Двојна стимулација: Стратешки поставените вибратори ги стимулираат вратилото на носителот и чувствителните области на партнерот, интензивирајќи го задоволството за двете страни за време на сексуалниот однос.

Подобрена издржливост: Со ограничување на протокот на крв, нашиот прстен помага во одржување на посилни, подолготрајни ерекции. Тоа доведува до подобри перформанси и продолжена имност.

Прилагодливо и удобно вклопување: Со прилагодливи ленти или еластични материјали, нашата вибрирачка навлака обезбедува цврсто, но удобно вклопување за различни големини, максимално задоволство без да се загрозува удобноста.

Разновидна употреба: Покрај подобрувањето на перформансите на пенисот, нашата вибрирачка навлака за пенисот може да се користи соло или со партнер за време на предиграта. Додадете возбудлива димензија на вашето интимно истражување.

За да го постигнете најдобри резултати еве два суштински совети за употреба:

Подмачкајте за удобност: нанесете голема количина лубрикант на база на вода на пенисот и навлаката за помазно, поудобно искуство.
Внимавајте на времетраењето: додека нашата навлака ги подобрува перформансите, неопходно е да се придржувате до препорачаното време на носење. Носете ја околу 30 минути за да избегнете непријатност или проблеми со циркулацијата.

Вклучете ја навлаката во вашата интимна рутина и отклучете свет на задоволство и возбуда за вас и вашиот партнер. Запомнете, комуникацијата и взаемната согласност се клучни за заедничко истражување на нови патишта на задоволство. Подигнете ги вашите искуства со нашиот вибрирачки прстен на пенисот денес!

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачка навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачка навлака за пенис
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top