Навлака за пенис

690 ден

Карактеристики :

  • МАТЕРИЈАЛ: Fanta Flesh (TPE)
  • ДОЛЖИНА: 5 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E20493 Категорија
Сигурно плаќање

Навлака за пенис

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Оваа генијална реалистична навлка додава  околу 5 см на вашата должина и го зголемува обемот за 66%. Навлаката е мека, еластична и еластична (освен 5 cm на главата која има цврсто полнење) така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал Fanta Flesh (TPE), кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис. Исечете ја навлаката до должината што ви одговара за целосно да ја прилагодите на вас.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top