Корисничка поддршка

Контакт со нас

Како да Нарачам
Како да платам
Достава
Враќање на производ
Сигурност и Приватност
Контакт со нас

Нашиот тим може да го добиете на телефон во работни денови од 10:00 до 21:00 часот, за викенди од 10:00 до 18:00 часот. Добредојдени сте да не контактирате преку е-пошта, ние се трудиме да одговориме на сите прашања по е-пошта што е можно поскоро. За време на работното време, ќе одговориме на вашата е-пошта во рок од неколку минути.

Телефон за корисничка поддршка:
За машки оператор 076945497
За женски оператор 076945498

Email: contact@loveguru.mk

Адреса за подигнување на производ: Можете да го подигнете вашиот производ секој работен ден од 10-17 часот од Улица, 23-ти Октомври 11а, Скопје 1000

Контакт форма

Регистрирај се за билтенот на Love Guru

Регистрирајте се за билтенот на Love Guru за секс играчки и еротски додатоци.

Со регистрацијата, се согласувате да ви испраќаме е-пошта со инспирација за купување секс играчки и еротски додатоци, како и информации за понуди, новости и наградни игри. Секогаш можете да ја повлечете вашата согласност. Прочитајте повеќе за нашата обработка на лични податоци и вашите права во нашата политика на приватност.
Shopping Cart
Scroll to Top