Бат Плаг

Аналниот стимулатор или „бат плаг“ како што се нарекува е совршената играчка за анална стимулација. Најдете го вашиот фаворит во нашиот огромен избор овде. Покрај тоа што овозможува удобно задоволство, безбеден е за користење бидејќи има проширена основа, па со тоа ја избегнувате опасноста бат плагот да исчезне во вас. Овде ќе најдете варијанти и за почетници и за искусни како и во различни бои, форми и големини.

Прикажувам 1–48 од 62 резултати

Бат плаговите се популарна опција за поединци кои сакаат да ги истражуваат и подобрат своите искуства со аналната игра. Овие секс играчки се дизајнирани да се вметнуваат во анусот, обезбедувајќи чувство на исполнетост и дополнителна стимулација.

Тие доаѓаат во различни форми, големини и материјали, што ги прави разновидна опција за оние со различни преференци и нивоа на искуство. Кога купувате бат плаг, важно е да го земете предвид материјалот. Опциите од силикон, нерѓосувачки челик и стакло се безбедни за телото и лесно се чистат, додека гумените и желе играчките може да содржат штетни хемикалии.
Дополнително, важно е да се обрне внимание на големината и обликот на играчката, особено ако сте нови во аналната игра, бидејќи е од клучно значење да започнете со мали димензии и постепено да напредувате.

Бат Плаг доаѓаат во различни форми и големини, од мали и погодни за почетници до поголеми и понапредни опции. Тие исто така доаѓаат во различни текстури, како ребрести или мазни, кои можат да обезбедат дополнителна сензација за време на употребата. Скоро сите доаѓаат со раширена основа, која гарантира дека играчката останува на своето место и може безбедно да се отстрани.

Бат плаговите може да се користат за време на предиграта или сексуалниот однос за да се обезбеди дополнителна стимулација, а може да се носат и подолго време, обезбедувајќи чувство на ситост и додавајќи нова димензија на задоволство. Тие исто така можат да ги користат и мажи и жени, а за оние кои се заинтересирани за стимулација на простата, заоблениот бат плаг кој е специјално дизајниран за масажа на простата може да обезбеди интензивни и моќни оргазми.

Кога станува збор за чистење и одржување, лесно е да се грижите за бат плаговите. Може да се мијат со благ сапун и вода или со средство за чистење играчки.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по големина

Scroll to Top