Afterdark – силиконски бат плаг Steps 6 см

399 ден

Карактеристики:

  • Големина S: 6 cm x 3 cm
  • Бат Плаг со заоблен врв и нивоа
  • Класично тело
  • Изработен од премиум силикон, безбеден и мек
  • Со вакуум  на основата
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: AD-283 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – силиконски бат плаг Steps 6 см

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија бат плаг со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Steps е бат плаг со класично тело, но, како што сугерира неговото име, на неговиот заоблен врв ќе најдете низа мали чекори кои ја зголемуваат вашата забава при вметнување и вадење на бат плагот. Со силна вшмукувачка чаша можете да поставите Steps на речиси секоја мазна површина додека служите како основа, така што бат плагот секогаш е на место.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – силиконски бат плаг Steps 6 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top