Afterdark – силиконски бат плаг Sparkly

399 ден

Карактеристики:

  • Големина S: 7,5 cm x 2,6 cm
  • бат плаг со заоблен врв
  • Со скапоцен камен во основата
  • Класично тело
  • Изработен од премиум силикон, безбеден и мек
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AD-281 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – силиконски бат плаг Sparkly 7.5 см

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Аналните играчки од Afterdark се со висок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Sparkly е традиционален butt plug. Со совршен врв за удобно и задоволително вметнување. Со класична, заоблена форма, завршува со заоблена основа со брилијантен камен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – силиконски бат плаг Sparkly”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Afterdark – силиконски бат плаг Sparkly
399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top