Easytoys – комплет од 3 бат плагс

2099 ден

Карактеристики:

 • Комплет од 3
 • Со камења во основата
 • Водоотпорен
 • Без фталати
 • Мек силикон + ABS
 • Големини
 • Мали: 7 cm x 2,7 cm
  Средна: 7,9 cm x 3,3 cm
  Големи: 9,3 cm x 4 cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ET603PNK Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Easytoys – комплет од 3 бат плагс

Овој сет се состои од 3 бат плагови и е совршен за секој кој сака да открие анална стимулација. Можете да почнете со мали и да се движите со свое темпо бидејќи има 3 различни големини. Изработени од мек и безбеден силикон за тело, тие гарантираат безбедна употреба. Долниот дел содржи и прекрасен камен, кој им дава луксузен и сензуален изглед.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Easytoys – комплет од 3 бат плагс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Easytoys – комплет од 3 бат плагс
2099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top