Glass – Анален сет

3399 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Стакло
  • Водоотпорно: Да.
  • Должина: 12 см, 12,7 см, 14см
  • Се препорачува анален или лубрикант на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24078 Категории ,
Сигурно плаќање

Glass – Анален сет

Ако сакате да го направите следниот голем чекор во аналната игра, тогаш аналниот сет за обука е задолжителен. Овој стаклен сет за обука за анален секс од 3 парчиња ќе ве одведе низ три различни нивоа на анална игра за да ве подготви за вашето патување низ задната врата.
Стаклената играчка може да се загрева и лади за забавна температурна игра.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Brand

Glas

Колекцијата Glas е асортиман на рачно изработени производи за задоволство од стакло за мажи и жени со пристапни цени. Асортиманот содржи 24 најпродавани стилови, секој поединечно рачно изработен од боросиликатно стакло безбедно за телото. Сите предмети се непорозни, лесно се чистат со сапун и вода, може да се загреат со топла вода или да се изладат со ставање во замрзнувач.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Glass – Анален сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
сет од 3 стаклени анални дилдаGlass – Анален сет
3399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top