Двострано желе дилдо 38цм

1490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Мек Силикон
  •  Водоотпорен: Да
  • Боја: Kрем, Црна, Сина, Розова
  • Должина: 38см
  • Тежина: 281,7 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање
Двострано желе дилдо 38цм

Флексибилно за персонализирано задоволство и совршена големина за секој кој сака да експериментира, ова Двострано желе дилдо 38цм ( dildo ) е токму она што ви треба за да ги задоволите вашите желби за двојна пенетрација, без разлика дали играте соло или со партнер.
Цврсто но, флексибилно, ова преголемо дилдо ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство. Неговата втора реална глава води кон исполнување на вашите фантазии за двојна пенетрација. Користете го соло или со партнер.
Многу меко и целосно задоволувачко на допир.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двострано желе дилдо 38цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Двострано желе дилдо 38цмДвострано желе дилдо 38цм
Scroll to Top