Двострано дилдо 36цм

1999 ден

Карактеристки:

  • Материјал: ПВЦ
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Боја: Крем
  • Должина: 36 см
  • Големина:36*4,5*3см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Двострано дилдо 36цм

Да се сподели или да не се споделува – тоа е прашањето. Реалистично дилдо со две глави и неверојатна должина од 36цм кое можете да го користите сами или со партнер/ка.
Флексибилно и цврсто, ова преголемо dildo брзо ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Неговата втора реална глава ги исполнува вашите фантазии за двојна пенетрација.
Многу меко и целосно задоволувачко на допир

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двострано дилдо 36цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Двојно дилдо 36см-насловнаДвострано дилдо 36цм
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top