ALIVE – Torrent Дилдо од желе 20.6 cm

1199 ден

Карактеристики:

  • Реалистична текстура
  • 100% хипоалерген
  • Материјал: Желе
  • Должина: 20,6 cm
  • Дијаметар: 4,5 cm
  • Боја: Транспарентен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: A-20680 Категории ,
Сигурно плаќање
ALIVE – Torrent Дилдо од желе 20.6 cm

ALIVE – Torrent Дилдото од желе е висококвалитетна сексуална играчка безбедна за телото, која е совршена за оние кои сакаат да ги истражат своите сексуални желби. Дилдото се одликува со реален дизајн со изразена глава и вени по должината на вратилото, создавајќи живописно чувство кое имитира чувство на вистински пенис. Меката, желеста текстура го зголемува искуството, што го прави удобен и пријатен за користење.

Со должина од 19,3 cm и дијаметар од 4,3 cm, ова дилдо е совршена големина и за почетници и за оние со поголемо искуство. Неговиот заострен врв го олеснува вметнувањето, додека неговата основа осигурува да остане на место за време на употребата. Ова dildo е исто така неверојатно разноврсно, што го прави совршено за соло играње или со партнер. Експериментирајте со различни агли и длабочини за да најдете што е најдобро за вас или користете го за време на предиграта за да додадете нова димензија на вашите сексуални искуства.

Кога станува збор за чистење, ALIVE – Torrent  Дилдото од желе е лесно за одржување. Едноставно исчистете го темелно со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки по употреба, и погрижете се целосно да го исушите пред да го чувате на ладно и суво место.

Како заклучок, ALIVE – Torrent Дилдото од желе е одличен додаток на секоја колекција секс играчки. Неговиот реален дизајн, мека текстура и разновидна големина го прават совршен за истражување на вашите сексуални желби на безбеден и пријатен начин. Без разлика дали го користите сами или со партнер, ова дилдо сигурно ќе обезбеди бескрајни часови на задоволство и задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Brand

Alive

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALIVE – Torrent Дилдо од желе 20.6 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
ALIVE – Torrent Дилдо од желе 20.6 cm
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top