Waterfeel – Спреј за чистење играчки 150 мл

499 ден

Карактеристики:

  • ефикасен спреј за чистење на еротските играчки
  • 150 мл

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Waterfeel – Спреј за чистење играчки

Непосреден и ефикасен спреј за чистење на еротските играчки.

Упатство за употреба

Испрскајте директно на површината на еротската играчка што треба да се исчисти. Втријте го и избришете го со влажна крпа или исплакнете со вода. Потоа истријте го да се исуши.. Се чува вон дофат на деца. Да се чува на ладно и темно место.
Палувањето е поголемо па ќе ви трае доста долго

Внимание

Може да предизвика иритација на очите. Се чува вон дофат на деца. Измијте по ракување. Избегнувајте контакт со очите. Доколку дојде во контакт со очите внимателно исплакнете со вода неколку минути. Отстранете ги контактните леќи, доколку се присутни. Продолжете со плакнење. Ако иритацијата на очите продолжи: Побарајте медицински совет/внимание. Складирање: на собна температура во оригиналниот сад.

Состојки:  Anionic surfactants, Parfum, Limonene, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Waterfeel

Waterfeel е шпански бренд кој е специјализиран за висококвалитетни сексуални лубриканти. Со посветеност да ги користи само најдобрите состојки, Waterfeel нуди низа производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и да обезбедат позадоволително сексуално искуство. Сите лубриканти на Waterfeel се на база на вода, што ги прави безбедни за употреба со кондоми и сексуални играчки. Тие исто така не содржат груби хемикалии, што ги прави погодни за оние со чувствителна кожа. Еден од најистакнатите производи во палетата Waterfeel е нивниот долготраен лубрикант. Формулиран за да обезбеди постојана влага и да го намали триењето, овој лубрикант е совршен за оние кои бараат попријатно и поудобно сексуално искуство. Неговата уникатна формула е исто така балансирана со pH и лесна за чистење, што го прави популарен избор меѓу клиентите. Покрај долготрајниот лубрикант, Waterfeel нуди и низа лубриканти со вкус дизајнирани да додадат специјален и вкусен пресврт на интимните моменти. Од сладок и овошен до зачинет и егзотичен, има најразлични вкусови. Овие лубриканти исто така се без шеќер, па можете да уживате во вкусот без никакви дополнителни калории. Конечно, Waterfeel нуди и избор на производи дизајнирани за подобрување и продолжување на сексуалното задоволство, вклучувајќи гелови за возбудување и масажери. Овие производи се специјално формулирани за да ја зголемат чувствителноста и да обезбедат интензивна стимулација, што ги прави задолжително да се обидат за оние кои сакаат да го подигнат своето сексуално искуство на следното ниво. Како заклучок, Waterfeel е доверлив и почитуван бренд во светот на сексуалните лубриканти, кој нуди низа висококвалитетни производи кои се и безбедни и ефективни. Без разлика дали барате подолготраен лубрикант, специјален вкус или производ за подобрување, Waterfeel има нешто што одговара на вашите потреби.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Waterfeel – Спреј за чистење играчки 150 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Waterfeel – Спреј за чистење играчки 150 мл
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top