Стрепон ремени

Овде ќе најдете голем избор на Стрепон ремени. Ќе најдете и стрепон ремени што можете да ги носите во себе, но и дилда со ремен што се наменети за вашите партнери. Сите дилда со ремен може да се користат за женска/женска игра или женска/машка игра. Дилдото доаѓа во многу варијанти и во LoveGuru ќе најдете широк избор.

Се прикажуваат сите 14 резултати

Стрепон ремените се популарен избор меѓу паровите кои сакаат да истражуваат нови форми на задоволство и интимност. Во нашата продавница за секс, нудиме широк спектар на ремени за да ги задоволиме потребите на секој клиент.

Еден од најпопуларните типови на стрепон ремени се традиционалните ремени. Овие ремени се носат околу половината и колковите и се дизајнирани да го држат дилдото на место за пенетрација.

Тие доаѓаат во различни стилови и материјали, вклучувајќи кожа, најлон и силикон, за да одговараат на различни преференции.

Друга популарна опција се прицврстувачите во стилот на долна облека, овие ремени се дизајнирани да се носат како обична долна облека и се одлични за парови кои сакаат да додадат игра со ремен на нивната сексуална активност без да го прекинат протокот. Овие појаси доаѓаат во различни стилови и материјали, вклучувајќи памук и спандекс, и може да ги носат и мажи и жени.

Стрепон ремените се одличен додаток на секоја колекција на секс играчки, тие можат да се користат за соло игра или со партнер. Тие се исто така одлични за парови кои сакаат да истражуваат нови форми на задоволство и интимност или за оние кои сакаат да додадат малку повеќе возбуда на нивната сексуална активност.

Сите наши ремени се направени од материјали безбедни за телото и се дизајнирани да обезбедат максимално задоволство и резултати.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Scroll to Top