Дилдо со ремен за прицврстување

999 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 11cm x 3,2cm
  • Материјал:  Силикон, Кожа
  • Боја: Виолетова
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
  • Дилдо со ремен за прицврстување

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на strap on дилдо. Зачинете ја вашата врска со страпон дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова дилдо со ремен овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго dildo или вашиот партнер.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со ремен за прицврстување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо со ремен за прицврстување-насловнаДилдо со ремен за прицврстување
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top