Рапаво дилдо со вакуум

890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 133мм*35мм
  • Тежина: 107 g
  • Боја: Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: DL-B148 Категорија
Сигурно плаќање

Рапаво силиконско дилдо со вакуум.

Рапавата површина овозможува дополнитело стимулирање на ѕидовите на вагината.
Според големината ова dildo може го користат почетници но, добар е и за поискусните.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Крем, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рапаво дилдо со вакуум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Рапаво дилдо - насловнаРапаво дилдо со вакуум
Scroll to Top