Закривено дилдо со вакуум за момински забави

499 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 130*95мм*28мм
  • Mало дилдо е подарок за ергенски/ момински забави
  • Тежина: 125 g
  • Боја: Крем, Црна
  • Без фталати и латекс
  • Вакуум основа
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: DL-B037 Категорија
Сигурно плаќање
Закривено дилдо со вакуум за момински забави

Првичната намена на ова мало дилдо ( dildo ) е подарок за ергенски/ момински забави. Со вкупна должина од 13см  и вметнувачка должина од 10см ова закривено дилдо со вакуум е подготвено за вашите забави.

Втората намаена на ова мало дилдо e неговата употреба при сексуални игри и самозадоволување. Неговата големина е идеална за почетници, доаѓа во неколку бои, може да се користи при анален и вагинален секс. Заобленото вратило го има вистинскиот агол за да ја погоди чувствителната Г-точка. Јасните вени и дефинираната глава на пенисот го комплетираат реалниот изглед и чувство. Цврстите тестиси даваат дополнителен реалистичен ефект.

Изработен е од мек и флексибилен ПВЦ кој не содржи  фталати или латекс.

Совршен подарок за забави и родендени.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Закривено дилдо со вакуум за момински забави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
13цм дилдо - крем1Закривено дилдо со вакуум за момински забави
Scroll to Top