Addiction – Fantasy Силиконско дилдо 17.7 цм

1999 ден

Карактеристики:

 • Уникатно ребреста текстура
 • Основа за вшмукување чаша
 • 100% силиконски материјал
 • Вклучен бонус PowerBullet
 • Свиленкаста мазна на кожата
 • Водоотпорен
 • Се препорачува лубрикант на база на вода
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажаДимензии:
  Должина: 17,7 см
  Должина што може да се вметне: 16,5 cm
  Ширина:  7,5 см
  Дијаметар:  4 см

Достапност: На залиха

SKU: E32695 Категорија
Сигурно плаќање

Addiction – Fantasy Силиконско дилдо 17.7 цм

Влезете во земјата на соништата со Addiction Fantasy. Xипнотизирачка линија на прекрасно обоени кунги кои ги оживуваат сите ваши најлуди соништа!

Ова елегантно 17.7 сантиметри dildo  се одликува со неверојатна виолетова нијанса со уникатна ребреста текстура што се протега низ вратилото и на врвот со истакната глава за пенетрација. Огромниот обем на овој производ ќе ве однесе во друга димензија… Но, фантазијата не застанува само на нејзиниот изглед! Направен од 100% силикон. овој производ е свилено мазен на кожата. 100% сертифициран за тело безбеден за употреба на сите ваши деликатни области.

Уживајте во забава без раце со екстремната вшмукувачка основа. Вакуумот може да се закачи на речиси секоја рамна површина, или со прикачување на омилениот ремен!

Бидејќи ова е чист силиконски производ, препорачуваме да користите лубрикант на база на вода за пријатно искуство и секогаш да не заборавајте да го чистите вашето дилдо пред и по секоја употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Addiction

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Addiction – Fantasy Силиконско дилдо 17.7 цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Addiction – Fantasy Силиконско дилдо 17.7 цм
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top