Pride Дилдо – Силиконско виножито дилдо

2599 ден

Карактеристики:

  • Основа за вакуум
  • Материјал: Медицински силикон.
  • Без фталати: Да.
  • Водоотпорно: Да.
  • Должина: 20 см.
  • Дијаметар: 3,5 – 4 cm.
  • Се препорачува лубрикант на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E26955 Категории ,
Сигурно плаќање

Pride Дилдо – Силиконско виножито дилдо

Секој има право да сака и со дилдото Pride Rainbow можете да ја славите различноста во сите бои на виножитото.

Има вакуум дел што може да се закачи на која било мазна површина, за да можете да добиете пенетрирачка стимулација без раце. Ова dildo е создадено во боите на виножитото и е совршено за ЛГБТ настани, фестивали на гордоста или како идеја за подарок.

Тој е рачно изработен и произведен од 100% чист силикон. Мек е и може да се користи и за вагинална и анална стимулација, како и за темпераментна непослушна игра со стреп он ремен.

Дилдо Pride е без фталати. Долг е 20 см и има дијаметар од 3,5 – 4 см.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Зелена, Плава, Розева, Жолта

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pride Дилдо – Силиконско виножито дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top