Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 15см

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Висококвалитетна TPE
  • Заоблена реалистична глава
  • Боја: Виолетова
  • Големина: 15см * 3,5см
  • Вакуум основа за полесно прицврстување.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: LO-LV3102-PU Категорија
Сигурно плаќање

Дилдо од кристално желе со вакуум

Флексибилно и цврсто, ова преголемо дилдо од желе ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Вакуум подлога со Силен вакуум, реалистични тестиси. Многу меко dildo и целосно задоволувачко на допир.
Полуреална глава за стимулација на Г-точката.

Ова реалистично дилдо се одликува со тело исполнето со вени со заоблен врв, со широка основа со вшмукување, што го прави совршено за употреба со ремен или играње без раце. Користете го за мастурбација или со вашиот партнер, искористете го максимумот од неговата основа за вшмукување за играње, било анално или вагинално. Нанесете многу лубрикант на база на вода за помазно чувство.

Може да се постави на било која  рамна површина за забава без раце или на стреп он ремен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 15см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top