Силиконско дилдо Tylle 21цм

1599 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон со висок квалитет
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Боја: Црна и црвена
  • Големина:21*16*3.8 см
  • Вакуум основа
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Tylle Категорија
Сигурно плаќање

Силиконско дилдо Tylle

Флексибилно и цврсто, ова преголемо dildo е создадено за да ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Направено од висококвалитетен силикон со интензивни бои.
Вакуум подлога за самостојна игра без раце.
Многу меко и целосно задоволувачко на допир.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконско дилдо Tylle 21цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реално силиконско дилдо Tylle-насловнаСиликонско дилдо Tylle 21цм
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top