-10%

Дилдо од кристално желе со вакуум

Original price was: 999 ден.Current price is: 899 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Висококвалитетна TPE
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Големина: 20см * 4.4см
  • Вакуум основа за полесно прицврстување.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: LV3100 Категорија
Сигурно плаќање

Дилдо од кристално желе со вакуум

Флексибилно и цврсто, ова преголемо дилдо од желе ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Вакуум подлога со Силен вакуум, dildo со реалистични тестиси. Многу меко и целосно задоволувачко на допир.
Полуреална глава за стимулација на Г-точката.
Може да се постави на било која  рамна површина за забава без раце или на стреп он ремен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо од кристално желе со вакуум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо од кристално желе со вакум-насловнаДилдо од кристално желе со вакуум
Original price was: 999 ден.Current price is: 899 ден.Избери опции
Scroll to Top