Loveboxxx – Hot n Steamy сет за почетници

3499 ден

Loveboxxx – Hot n Steamy сет од 9 продукти

Карактеристки:

 • Сет од 9 различни секс играчки
 • Мастурбатор со отвор на вагината: должина: 10 см. Флексибилно јадро.
 • Љубовни кегел топчиња: дијаметар 3,5 см.
 • Вибрирачко јајце: длабочина на вметнување 6 см. Дијаметар 2,5 см.
 • Флексибилна анална бројаница: длабочина на вметнување 20 см. Дијаметар 1,25 см.
 • Моќен вибратор: должина 17 cm. Дијаметар 2,5 см.
 • Вибратор: должина 17 см. Дијаметар 4 см.
 • Анално дилдо: должина 20 см. Дијаметар 3 см.
 • Пенис ракав: должина 5,7 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Бат плаг: должина 7 см. Дијаметар 1,8 см.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок
 • за почетници
 • Боја: Црна
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Hot n Steamy сет за почетници

Loveboxxx Hot ‘n Steamy Starter Set е прекрасен сет дизајниран да ја подигне интимноста и задоволството во спалната соба. Овој сет е сеопфатен пакет кој одговара на различни желби, со секс играчки за мажи, жени и парови. Вклучени се различни стимулативни предмети како дилдо, вибратор, прстен за пенис, анални бројаници и повеќе, секој внимателно избран за да ја зголеми страста и возбудата.

За жените, постои класичен вибратор – безвременско задоволство. Мажите можат да се препуштат на вклучениот мини мастурбатор за возбудливи соло моменти. Овие разновидни играчки се совршени за зачинување на предиграта или за интензивирање на интимните средби.

Извонредна карактеристика е разновидноста на сетот, обезбедувајќи секој да најде нешто возбудливо. Покрај тоа, тој пристигнува со сите потребни батерии, гарантирајќи инстантно уживање без одложувања. Без разлика дали истражувате соло задоволства или ги подобрувате заедничките искуства, овој сет ветува дека ќе разгори возбуда и ќе додаде дополнителна искра во вашите интимни авантури.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Hot n Steamy сет за почетници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – Hot n Steamy сет за почетници
3499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top