Morin екстремно дилдо 27цм

2699 ден

Карактеристики:

  • 27цм за екстремно реално, исполнето искуство
  • Дефинираната глава, заоблената и ерогена форма нуди вистинска стимулација
  • Компатибилен со основа за вакумирање  за авантури со партнер или без раце
  • Направено од висококвалитетен течен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство
  • Водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Morin Категорија
Сигурно плаќање
Morin силиконско дилдо 27 цм

Morin екстремно дилдо 27цм е реална секс играчка која ветува максимално задоволство без разлика дали се користи самостојно или со партнер. Неговата специјално дизајнирана форма, со заострен врв и заоблено вратило, овозможува лесно и удобно вметнување, додека текстурираната осовина со вени и гребени обезбедува реална сензација за севкупно подобрено искуство. Ова висококвалитетно дилдо ( dildo ) е направено од силикон, кој е хипоалергичен, без фталати и безбеден за телото. Исто така оваа секс играчка не е порозна, што ја прави лесна за чистење и без штетни бактерии.

Силната основа со вшмукувачка чаша овозможува игра без раце на која било мазна површина. Исто така е компатибилна со повеќето ремени, што ја прави одлична опција за игра со ремен. Користењето на Morin Extreme дилдото е едноставно. Измијте го со топла вода и благ сапун пред употреба, обилно нанесете подмачкување на база на вода на дилдото и саканото место и вметнете го полека, следејќи ја природната кривина на вашето тело. Контролирајте ја брзината и длабочината на пенетрација со рака.

По употреба, измијте го дилдото со топла вода и благ сапун, исплакнете го темелно и исушете го со чиста крпа. Чувајте го на ладно и суво место подалеку од директна сончева светлина.

Генерално, Morin Extreme Dildo е сексуална играчка, висококвалитетна и безбедна за телото која обезбедува интензивни и задоволувачки искуства за корисниците кои сакаат поголема стимулација.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Morin екстремно дилдо 27цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Morin екстремно дилдо 27цм
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top