Реален Дилдо вибратор 19цм

890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: TPE
  • Големина на производот: 190мм*35мм
  • Тежина: 160 g
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Моќност: 2* AA батерија (не е вклучена)
  • Вибрации: 1 фреквентна вибрација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 83071 Категорија
Сигурно плаќање

Реален Дилдо вибратор 19цм

Реален вибратор со скокоткачи на клиторисот за комбинирана внатрешна и надворешна стимулација. Заоблената, реалистична глава нуди цврста, прецизна стимулација на Г-точката.

Овој вибратор е наменет за оние кои сакаат да ја истражат сензацијата на стимулација на Г-точката. Направен под агол лесно може да стигне до Г-точката, која се наоѓа на внатрешниот горен ѕид на вагината.
* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реален Дилдо вибратор 19цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реален Дилдо вибратор 19цм-naslovnaРеален Дилдо вибратор 19цм
Scroll to Top