Вибратор со стимулатор за Г-точка

990 ден

Карактеристики:

  • Материјал: TPE+ABS
  • Бруто тежина /Нето тежина:264,1/204гр
  • Боја: розова, виолетова
  • Големина: 21,8 цм*3,4 см
  • Батерија: 2*АА (не е вклучена)
  • Функција: Вибрирачки дилдо
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 83053 Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор со стимулатор за Г-точка

Реален вибратор со скокоткачи на клиторисот за комбинирана внатрешна и надворешна стимулација. Има една фреквентна вибрација но може да се појачува и намалува интензитетот. Заоблената, реалистична глава нуди цврста, прецизна стимулација на Г-точката

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор со стимулатор за Г-точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top