Jack Rabbit

1199 ден

Карактеристики:

  • Тежина: 171
  • Големина: 220*120*30 мм
  • Моќност: 4* ААА батериите не се вклучени
  • 12 режими на вибрации
  • Материјал:TPE+ABS
  • Целосно водоотпорен дизајн
  • Максимален шум: <60 dB
  • Боја: Розова/Виолетова
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: Jack Rabbit Категорија
Сигурно плаќање

Jack Rabbit вибратор за Г-точка

Неговата цврста форма гарантира дека вибраторот моќно задоволство без губење на силата.

Најпознатиот вибратор со ротирачка глава за врвно задоволство
Чувајте го вашиот вибратор за себе за небесно соло возбудување или предадете го на вашиот партнер
додадете возбудлива нова димензија на предиграта.
За да обезбедите врвно задоволство, секогаш користете го со помош на лубрикант на база на вода.
Ве молиме запомнете: Не е за анална употреба.
Чувајте го вашиот нов вибратор подалеку од прашина, топлина и директна сончева светлина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Jack Rabbit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Jack Rabbit-насловнаJack Rabbit
Scroll to Top