Вибратор зајак со 30 фреквентни вибрации

990 ден

Карактеристики:

  • Функција: 30 фреквентни вибрации
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Нето тежина/бруто тежина: полнење 141g/158g
  • Големина на производот: 202X36X35MM
  • Режим на напојување: USB полнење
  • Боја: Розова, виолетова, црна
  • Број на мотори: 2
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-V20616 Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор зајак со 30 фреквентни вибрации

Вибраторот зајак е изработен од медицински силикон и ABS пластика, безбеден без мирис и пријатен за кожата. Вибраторот има двоен мотор кој може истовремено да се користи за стимулација и на Г-точката и клиторисот.

Оваа секс играчка има 30 режими на вибрации за различно доживување, стимулација и оргазми, внесува повеќе забава во вашата спална соба и носи силно чувство на возбуда. Слободно менувајте ги режимите кои и прилегаат на вашата љубовна “брзина”.

Стимулаторот за вагина е водоотпорен и многу лесно се вметнува.

За да обезбедите врвно задоволство, секогаш користете го со помош на лубрикант на база на вода. Овој производ е наменет за употреба на поединци и парови, ве молиме чувајте ја хигиената пред и по употреба.

Ве молиме запомнете:  Не е за анална употреба.
Чувајте го вашиот нов вибратор подалеку од прашина, топлина и директна сончева светлина.

Заради вашето здравје, немојте прекумерно да го користите производот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот не треба да се полни со брз/супер полнач, препорачано е да се користи обичен полнач.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор зајак со 30 фреквентни вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор зајак со 30 фреквентни вибрации-насловнаВибратор зајак со 30 фреквентни вибрации
Scroll to Top