Вибратор Alpha Зајак со 7 функции

2599 ден

Карактеристики:

  • Водоотпорен
  • Материјал: Силикон+ABS
  • Боја: Виолетова
  • Големина:24 cm * 3.6 cm
  • Вибрации: 7 режими на вшмукување и 7 фреквентни вибрации
  • Напојување: USB кабел за полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Додатоци:
    1* Вибратор, 1*USB кабел за полнење, 1*Упатсво за употреба

Достапност: На залиха

SKU: PL-VR297 Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор Alpha Зајак со 7 функции

Моќен силиконски вибратор на USB полнење со 2 мотори за сензационална мешана стимулација. Врвен вибратор  за секој кој сака задоволство со троен стимуланс. Едноставни контроли на копчињата за употреба

Има причина зошто Alpha е лидер на чопорот. Овој фантастичен вибратор 3-во-1 од ве разгалува со внатрешни вибрации и прекрасни сензации на нежно вшмукување на Г-точката, како и со вртоглава стимулација на клиторисот. Измешајте ги точно како што сакате, бидејќи сите функции може да се користат независно една од друга.

Оваа убавина обложена со силикон се чувствува свилено мазна, а штом ќе нанесете добра количина на подмачкување на база на вода, малку закривеното вратило лесно ќе се лизне. Имате 14 cm должина за вметнување за играње, а дупката за вшмукување е приближно 6 cm од основата, така што имате многу можности да го најдете местото каде што се чувствува најдобро.

Играјте низ 7-те поставки за вибрации и во вратилото и во стимулаторот на клиторисот, како и со 7 поставки за вшмукување во вратилото за да ја пронајдете совршената комбинација што прави вашето тело да вибрира. Сите три функции имаат свое копче на рачката.

Вибраторот е водоотпорен, па можете да го чистите со топла вода и благ сапун или чистење на секс играчки. Наполнете го преку испорачаниот магнетен USB-кабел.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор Alpha Зајак со 7 функции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор Зајак со 7 функции-насловнаВибратор Alpha Зајак со 7 функции
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top