Мастурбатори

Мастурбаторите се уреди дизајнирани да имитираат женски органи и да симулирааат чувство на сексуален однос со пенис во ерекција и да предизвика оргазам и ејакулација. За да се постигне ова, тие обично се направени од меки материјали со цел да имате што пореалистично искуство. Постојат различни типови на мастурбатори во различни форми како вагина, уста и анус. Сите овие мастурбатори обично имаат реален или реалистичен изглед со ракав во кој може да се вметне пенисот. Ракавот, или „вагинален тунел“ е во просек од 10-20 сантиметри  и може да има отворен крај за вметнување булет вибратор, по желба на корисникот. Имаме голем избор на стимулативни производи за мастурбација за мажи. Најдете ја вашата нова омилена секс играчка од некои од најголемите светски брендови, како што се Tenga, Fleshlight и многу други.

Прикажувам 1–48 од 72 резултати

На пазарот се достапни широк спектар на производи за подобрување на искуството со мастурбација кај мажите.

Една од најпопуларните опции се реалистичните мастурбатори кои го имитираат чувството на вистински орален, вагинален или анален однос, обезбедувајќи реално и задоволувачко искуство. Тие се направени од материјали безбедни за телото и доаѓаат во различни текстури, големини и стилови за да одговараат на различни преференции.

Друга популарна опција се Јајцата за мастурбација, кои се дизајнирани да го стимулираат пенисот и да обезбедат уникатна сензација. Тие доаѓаат во различни текстури и стилови, вклучително и ребрести, набиени и текстурирани за да дадат различна сензација. Некои од поновите модели доаѓаат со функција за вшмукување за да го подобрат искуството.

Други производи за мастурбација за мажи достапни на пазарот вклучуваат масажери за простата, мастурбатори и прстени за пенис. Секој од овие производи е дизајниран да обезбеди уникатна сензација и да го подобри целокупното искуство на мастурбација. Овие производи се направени од материјали безбедни за телото и дизајнирани да обезбедат максимално задоволство.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Scroll to Top