Shots Toys – Мастурбатор со форма на усни

999 ден

Карактеристики:

  • Облик на усни
  • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
  •  Прилагодливо ниво на вшмукување
  • Без фталати
  • Лесно за чистење
  • Реална пенетрација
  • За повеќекратна употреба
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: SHT182-2 Категорија
Сигурно плаќање

Shots Toys Easy Rider – Мастурбатор со форма на усни

Овој нов Cold Easy Rider masturbator ќе ви даде врвно искуство со пенетрација. Искуството со ладна пенетрација никогаш порано не се чувствувало толку реално и ќе ја направи секоја фантазија да стане вистина! Не е важно дали сакате анален, вагинален или орален, сите ги направивме специјално за вас за да ја направите вашата фантазија уште пореална! Можете да го прилагодите нивото на вшмукување благодарение на отворите за воздух во чашата и новата бранувана површина ќе ви обезбеди вметнување со вистинско чувство. Зоната на затегнување ви овозможува да доживеете поголема сензација од претходно. Отворете го капачето и истурете неколку капки подмачкување за најдобри резултати. Кондомите не се неопходни, но се препорачуваат за подобра хигиена. Исчистете ја чашата потоа со вртење навнатре и миење со средство за чистење играчки. Исплакнете темелно. Да се чува на собна температура. Дали претпочитате топло наместо ладно? Ви го претставуваме нашиот нов Hot Easy Rider за вашето врвно искуство со пенетрација!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Shots Toys – Мастурбатор со форма на усни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Shots Toys – Мастурбатор со форма на усни
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top