A-Gusto – Мастурбатор

1,199 ден

Карактеристики:

  • вагинален мастурбатор
  • Флексибилни материјали безбедни за телото
  • Димензии: 14 cm x 6 cm
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Availability: На залиха

SKU: AG-029 Категорија
Сигурно плаќање

A-Gusto – Мастурбатор

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон отворено задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Машки мастурбатор во форма на вагина. Тој се одликува со меки и флексибилни материјали. Не заборавајте да го користите вашиот омилен лубрикант за вода за дополнително удобно и пријатно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Мастурбатор
1,199 ден

Availability: На залиха

Scroll to Top