AutoBlow – A.I. Симулатор на орален секс

15290 ден

Карактеристики:

  • Симулатор за орален секс
  • Супер квалитетен медицински силикон
  • Кабел за напојување
  • Упатство за употреба
  • Вклучена е една навлака.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33404-A704751345808 Категорија
Сигурно плаќање
AutoBlow – A.I. симулатор на орален секс

УЖИВАЈТЕ ВО 25+ ОДЛИЧНИ ИСКУСТВА НА ОРАЛЕН СЕКС СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА
Овој волшебен гаџет е програмиран да ви дава орален секс со помош на техники од реалниот живот. Новата верзија на AI+ вклучува неограничени интернет можности.

– Autoblow AI+ не бара батерии. Само приклучете го во кој било електричен штекер (110v-240v). Не грижете се, ние го дизајниравме да биде безбеден!

– Autoblow AI+ се поврзува на Интернет и овозможува преземање на опции за орален секс, далечински управувач и многу повеќе.

– Се одликува со лесно приспособлива држач за пенис што се прилагодува на вашето претпочитано ниво на затегнатост.

– Ја користевме вештачката интелигенција за да ги разбереме и реплицираме техниките за орален секс во реалниот живот за да ви го дадеме најдоброто искуство.

– Користи заменливи ракави. Ракавите се 100% силиконски, лесни за чистење, повторно употребливи и работат со сите големини на пенис.

– Autoblow AI+ лесно се чисти. Само извадете ја ракавот, измијте ја со сапун и вода и нанесете прашок за обновување.

– Autoblow AI+ користи тежок целосно метален мотор кој е изграден да трае.

– Autoblow AI+ користи редизајниран мотор кој е 50% потивок од Autoblow 2, но е 3 пати помоќен!

Новиот Autoblow AI+ располага со прв прилагодлив држач за пенисот кој ви овозможува да ги приспособите вашите сензации. Вклучете го посакуваното ниво на затегнатост за неколку секунди користејќи само шрафцигер.

Без разлика дали ќе го контролирате овој masturbator со далечинска контрола, ќе преземете нови искуства за орален секс или ќе ја контролирате вашата работа со помош на гласовни команди, едно е сигурно: никогаш нема да ви биде досадно!

Новиот Autoblow AI+ ќе ве изненади и ќе ве воодушеви со најперсонализираната работа на машината во светот. Како резултат на долгогодишно истражување, тим научници користеа машинско учење за да анализираат 1000 часа видеа со орален секс, а потоа ги реплицираа реалните движења при оралениот секс во програми со Autoblow. Едноставно изберете од кое било од 10-те вградени програми или поврзете се на интернет за да преземете десетици дополнителни задачи.

Ова ново Autoblow AI+ издание има прв прилагодлив држач за пенисот кој ви овозможува да ја стегнете вашата уникатна анатомија. Ова ново издание ги испорачува и помалите брзини што ги бараа нашите корисници, што овозможува повеќе сензуални сензации. Конечно, новиот AI+ е тивок за да можете да уживате приватно на локации што не беа можни со претходниот модел.

Ако сте напреден корисник, поврзете се со нашата 100% приватна веб-апликација (не е потребно преземање) и пристапете до библиотеката програми за орален секс, играјте со партнер на далечина или проверете колку е кул да го контролирате вашиот BJ користејќи 6 вградени гласовни команди!

Машината доаѓа со 1 силиконски навлака за уста. Не заборавајте да додадете лубрикант и средство за чистење ракави во вашата нарачка!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AutoBlow – A.I. Симулатор на орален секс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
AutoBlow – A.I. Симулатор на орален секс
15290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top