Hustler – Симулатор на орален секс

2399 ден

Карактеристки:

 • Супер-реален материјал
 • Животна текстура имитира орален секс
 • Внатрешен канал со сложена текстура
 • Реално отворање на устата
 • Отстранливa вибрирачкa кутија
 • Контрола на бирање за посакувани вибрации
 • Материјал без фталати, безбеден за телото
 • Ракав со лесен зафат за одлична контрола
 • Материјалот што може да се цеди ја подобрува сензацијата
 • Материјал кој одговара на температурата на телото за реално чувство
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Дискретно
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28047 Категорија
Сигурно плаќање

Hustler – Симулатор на орален секс

Овој мастурбатор се одликува со сложен внатрешен канал со текстура кој обезбедува вкусна сензација која е подигната на следното ниво со вклучената отстранлива вибрирачка кутија. Кутијата доаѓа со контрола на бирање што му овозможува на корисникот да ја пронајде брзината на вибрации по желба. Masturbator со големина погодна за патување и дизајнирана да се вклопи во вашата дланка, оваа играчка е забавна и лесна за употреба каде и да сакате. Стиснете го мекиот ракав за поцврсто вклопување и уживајте во реалната топлина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

HUSTLER

Hustler е месечно порнографско списание во САД. Заштитниот знак го вклучува и Hustler Casino, синџирот на барови и клубови Hustler Club и синџирот продавници Hustler кој продава видеа, облека, списанија и секс играчки наменети за возрасни. Водечката продавница на синџирот е на булеварот Сансет во Западен Холивуд. Од 1974 година, трговската марка Hustler го дефинира квалитетот ширум светот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hustler – Симулатор на орален секс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Симулатор на орален секс-2Hustler – Симулатор на орален секс
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top