Tenga – U.S. Original Vacuum Мастурбатор

869 ден

Карактеристики:

  • Должина: 15,5 см
  • Должина на пенетрација: 15 см
  • Ширина на пенетрација: 4,5 см
  • Материјал: куќиште – PE пластика, капак – PP пластика, влошка (мастурбатор) – TPE
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • За повеќекратна употреба
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33111 Категорија
Сигурно плаќање

Tenga – U.S. Original Vacuum Мастурбатор

Откријте ново ниво на мастурбација со Tenga – U.S. Original Vacuum.

Почувствувајте ново ниво на вшмукување.

Со специјална структура на вентилот, овој Tenga – U.S. Original Vacuum CUP masturbator обезбедува неверојатно вшмукување кога го покривате отворот за воздух на горниот дел од предметот. Уживајте во задоволството од интензивното вшмукување и моќното затегнување од силниот, стимулирачки дизајн.

Играчката лесно се чисти – по употреба, едноставно извадете ја влошката од куќиштето и исплакнете ја под млаз обична вода. Проверете дали играчката е целосно сува пред да ја складирате. Можете дополнително да го дезинфицирате со средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – U.S. Original Vacuum Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – U.S. Original Vacuum Мастурбатор
869 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top