Tenga – Air-Tech Reusable Strong Мастурбатор

1499 ден

Карактеристики:

  • Должина: 15,5 см
  • Должина на пенетрација: 15 см
  • Ширина на пенетрација: 4,5 см
  • Материјал: куќиште – PE пластика, капак – PP пластика, влошка (мастурбатор) – TPE
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • За повеќекратна употреба
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24823-T554555 Категорија
Сигурно плаќање

Tenga – Air-Tech Reusable Strong Мастурбатор

Откријте ново ниво на мастурбација со Tenga – Air-Tech Reusable Strong.

Овој masturbator, благодарение на каналот полн со испакнатини и стеснувања на геометриските форми, обезбедува интензивна стимулација, која дополнително се засилува со исклучително моќниот вакуум што го постигнувате со ставање на прстот преку дупката на горната страна на куќиштето. На самиот крај на каналот има комора со поизразена текстура, идеална за посилна поддршка на глансот.

Мастурбаторот има многу мала тежина, што, заедно со ергономски дизајнираното, цврсто куќиште, го прави многу полесен за користење.

Во серијата Air-Tech се враќаат варијациите на TENGA со три јачини, со полесни забележливи разлики во силата од нежни, редовни до силни!

Влошката на Tenga – Air-Tech Reusable Strong мастурбаторот, иако е флексибилена, има малку поцврста верзија на материјалот и поинтензивна структура и затоа е одличена за оние кои бараат посилен стимул.

Играчката лесно се чисти – по употреба, едноставно извадете ја влошката од куќиштето и исплакнете ја под млаз обична вода. Проверете дали играчката е целосно сува пред да ја складирате. Можете дополнително да го дезинфицирате со средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Air-Tech Reusable Strong Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – Air-Tech Reusable Strong Мастурбатор
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top