Senturn – Kylie Реален Мастурбатор

999 ден

Карактеристики:

 • Реален дизајн на вагината
 • Свилен мазен TPE
 • Текстуриран тунел
 • Ергономска форма
 • Компатибилен со силиконски и лубриканти на база на вода
 • Лесно за чистење
 • Должина: 13 см
 • Тежина: 190 грm
 • Флексибилно тело за максимално задоволство
 • Лесно за чистење
 • Водоотпорен
 • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: SN-14 Категорија
Сигурно плаќање

Senturn – Kylie Реален Мастурбатор

Ви го претставуваме класичниот masturbator Kylie  на Senturn кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство.

За соло задоволство, потребен ви е мастурбатор кој симулира вистинска вагина, а за ова ви ги донесовме Сентурн, реалистични мастурбатори за доживувања и оргазми надвор од реалноста. Секој мастурбатор во оваа линија има сосема различен тунел, така што можете да изберете во секое време и место како да уживате.

Мастурбаторот Kylie е произведен со меки и свилени материјали. Неговиот тунел со брановиден е совршен за да додаде сензации и задоволство на вашите ноќи на соло страст. Секој мастурбатор Senturn е ергономски и благодарение на својата форма овој мастурбатор ќе биде најреалниот што некогаш сте го почувствувале. За да ја направите вашата ноќ луда, запомнете дека овој мастурбатор е компатибилен со лубриканти на база на вода и силикони, како и дека е многу лесен за чистење.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Senturn – Kylie Реален Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top