Cutiepies – Мастурбатор Тренер Тамара

1699 ден

Карактеристики:

 • Мастурбатор
 • Тесен вагинален отвор
 • 14 см Длабоко
 • Отстранлива вибрирачка кутија
 • Текстура за додадена стимулација
 • Мек и еластичен TPE материјал
 • Компактен
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Дискретно
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33242 Категорија
CUTIEPIES- logo
Сигурно плаќање

Cutiepies – Мастурбатор Тренер Тамара

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Овој masturbator е лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинскиот, ќе се заљубите во CutiePies!

Испотете се со тренерот Тамара! Изгледа дека имате некоја сериозна затворена енергија, а Тамара мисли дека е време да ја ослободите.

Нејзиниот тесен вагинален отвор е длабок 14 сантиметри, уникатна текстура и отворен крај за лесно чистење.

Направено од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство, штом оваа практикантка ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската работа или не!

Компактната големина на Тамара ја прави лесно да ја носите со себе насекаде!

Нема време за одмор – Тамара е подготвена да ве доведе до вашите лимити! Мислите дека можете да се справите со тоа?

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Cutiepies

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинските, ќе се заљубите во CutiePies!
CUTIEPIES- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cutiepies – Мастурбатор Тренер Тамара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cutiepies – Мастурбатор Тренер Тамара
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top