Loveboxxx – Touch n Feel сет за почетници

3999 ден

Карактеристки:

 • Сет од 9 секс играчки
 • Мастурбатор со отвор на вагината: должина: 10 см. Флексибилно јадро.
 • Љубовни кегел топчиња: дијаметар 3,5 см.
 • Вибрирачко јајце: длабочина на вметнување 6 см. Дијаметар 2,5 см.
 • Флексибилна анална бројаница: длабочина на вметнување 20 см. Дијаметар 1,25 см.
 • Моќен вибратор: должина 19 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Вибрирачки ракав за пенис: должина 17 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Rabbit вибрирачки ракав за пенис: должина 18,5 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Прстен за пенис.
 • Бат плаг: должина 7 см. Дијаметар 1,8 см.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Боја: Плава
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Touch n Feel сет за почетници

Овој Touch n Feel сет за почетници од Loveboxxx е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. На пример, вибраторот во комплетот е вистинска класична секс играчка за жени, а за мажи вклучува мини мастурбатор. Исто така содржи и dildo, анална бројаница, прстен за пенис итн.Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс. Вклучени се сите потребни батерии.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Плава

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Touch n Feel сет за почетници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LOVEBOXXX - STARTER KIT TOUCH N FEELLoveboxxx – Touch n Feel сет за почетници
3999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top