Loveboxxx – 14 Days of Love Сет

5499 ден

Карактреристики:

 • Сет од 14 играчки
 • Лубриканти
 • Превез за очи
 • Вибро јајце
 • Танга гаќички
 • Секси Коцка
 • Бат Плаг
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Вибратор со додатоци
 • Пердув за скокоткање
 • Штипки за брадавици
 • Сатен за врзување
 • Еротска коцка
 • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Loveboxxx – 14 Days of Love Сет

Сетот Loveboxxx „14 Days of Love“ е фантастична колекција која носи возбуда и блискост во секоја врска. Тоа е прекрасно спакуван асортиман на предмети дизајнирани да ја зачинат романтиката во текот на две недели.

Од масла за масажа и лубриканти до игри и играчки за возрасни, овој комплет ги покрива сите основи за создавање интимни моменти. Сите парчиња се внимателно избрани, што ги прави погодни за различни сценарија.

Квалитетот на сè кое е вклучено во сетот внатре е врвен, од мирисите на маслата до изработката на додатоците. Тоа е внимателна инвестиција во создавање на посебни спомени и искуства вредни за паметење.

Накратко, сетот Loveboxxx „14 Days of Love“ е повеќе од само збирка предмети; тој е начин за истражување и зајакнување на вашата врска. Без разлика дали сакате повторно да ја запалите искрата или да додадете повеќе интимност, овој сет е совршен начин да ја прославите љубовта. Силно се препорачува за сите кои сакаат да го подигнат својот романтичен живот на повисоко ниво.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – 14 Days of Love Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – 14 Days of Love Сет
5499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top