LoversPremium – Tease me – сет за подарок

1199 ден

Карактеристики:

 • Комплет секс-играчки
 • Вклучено е: превез за очи, еластичен вибрирачки прстен за и мини вибратор масажер
 • Вклучени батерии.
 • Боја: виолетова, розова
 • Лабораториски тестирани материјали безбедни за телото
 • Тип на енергија: Батерија
 • Материјал: вистински силикон и ABS безбеден за телото
 • Без латекс и фталат
 • Водоотпорен
 • Безжичен
 • Една големина одговара на повеќето
 • За повеќекратна употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

LoversPremium – Tease me – сет за подарок

Изненадете го вашиот партнер или партнерка со овој прекрасен троделен сет.

Сетот се состои од превез за очи, вибрирачки прстен за пенис и вибрирчки мини масажер.

Врзете ги очите на вашиот партнер и стимулирајте ги сите делови од телото со помош на масажерот и вибрирачкиот прстен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Tease me – сет за подарок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Tease me – сет за подарок
Scroll to Top