Durex – Intense Delight bullet Масажер

1499 ден

Карактеристики:

  • Durex Intense Delight Bullet е мал и дискретен сензуален масажер со моќни вибрации
  • Мека мазна површина како кадифе
  • Идеална големина за крајна дискреција и непрекинато задоволство
  • Водоотпорен
  • Користи 1xAAA батерии
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28541 Категории ,
Сигурно плаќање

Durex – Intense Delight bullet Масажер

Durex Intense Delight Bullet е мал и дискретен сензуален масажер со моќни вибрации – што го прави ваш секси сојузник во светот на предиграта. Идеален е за стимулација на клиторисот и на целото тело, така што вие и вашиот партнер, можете да откриете нови начини за задевање и возбудување за возбудлива предигра.

Има мека мазна површина слична на кадифе и е водоотпорна за да можете да уживате и во када или туш. Произведува интензивни вибрации кои тивко шепотат за крајна дискреција и непрекинато задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex – Intense Delight bullet Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex – Intense Delight bullet Масажер
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top