9.1цм булет вибратор

549 ден

Карактеристики :

  • Вибрации: 10 режими на вибрации
  • Материјал: Медицински силикон
  • Големина: 9,1 см*1,8cm
  • Бруто тежина: 30g
  • Боја: Розова, Виолетова, Бела, Црвена, Плава
  • Батерија: 1*ААА (не е вклучена)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-M006 Категории ,
Сигурно плаќање

9.1цм булет вибратор

Ако сакате да ги доживеете најлудите и најинтензивните клиторични оргазми,  Bullet вибраторот со 10 брзини е совршениот избор за вас.

Компактната големина го прави совршен за надворешна стимулација на клиторисот но, и за другите ерогени зони на телото. Почестете се со прекрасно соло искуство или искористете го во непослушна предигра со партнерот.

Вибраторот Bullet има 10 различни нивоа на вибрации. Пријателскиот дизајн и компактната големина го прават добар за почетници и за оние кои сакаат помал вибратор.

10-Брзинскиот Bullet Vibrator е изработен од ABS пластика и има мека PU површина. Не содржи фталати. Вибраторот користи 1 AAA батерија, која не е вклучена.

Стимулатор на клиторис со 10 брзини е водоотпорен доаѓа во две бои.  Мини булет Дилдо вибратор за жени

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

 Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Виолетова, Плава, Розева, Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “9.1цм булет вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
9.1цм булет вибратор-насловна9.1цм булет вибратор
Scroll to Top