Мини вибратор

699 ден

Карактеристики:

  • Материјал силикон + ABS
  • Вибратор за стимулација на клиторисот
  • Моќност: USB на полнење
  • Карактеристика: 19 режими на вибрации
  • Боја: Црна, Златна, Сребрена
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

Мини bullet вибратор

Големина: 99*22мм
Тежина: 56,5 g, 81,5 g
Максимален шум <50DB
Водоотпорен: Да

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Златна, Сребрена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
мини вибратор- насловнаМини вибратор
Scroll to Top